Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Публічні консультації “Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Одещини”

21 сер 2020 11:00-13:00

Для участі потрібно заповнити форму реєстрації за посиланням:  РЕЄСТРАЦІЯ

 

Офіс Віце-прем’єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції України та Центр спільних дій запрошує Вас взяти участь у публічній консультації “Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Одещини, яка відбудеться 21 серпня 2020 року з 11.00 до 13.00 в готелі Il Decameron, конференц-зала Bocaccio (Одеса, вул. Леха Качинського (Польська) 10). 

У 2021 році виповнюється 5 років від дати набуття чинності Угодою про асоціацію з ЄС. Із завершенням першого п’ятирічного періоду дії Угода дає можливість провести оцінку стану її реалізації, в тому числі в економічній сфері, а також оновити її торговельний частину - Поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ). 

У процесі формування обґрунтованої та реалістичної позиції Уряду у майбутньому переговорному процесі з ЄС щодо оновлення та модернізації ПВЗВТ, пропозиції представників бізнес-спільноти є ключовими. До обговорення пропонуються питання: 

  1. Угода про асоціацію – 5 років, що змінили структуру торгівлі з ЄС. Наскільки регіональний бізнес зміг скористатися можливостями ПВ ЗВТ з ЄС? 
  2. Які є перешкоди до ефективного використання можливостей в торгівлі з ЄС? 
  3. Оновлення Угоди. Як цей процес може сприяти нарощуванню вашої торгівлі з ЄС? 
  4. Чи стикалися з труднощами у комунікації з органами ЄС чи держав-членів. Чи існують додаткові технічні бар’єри, які обмежують вашу торгівлю? 

Підтвердіть, будь ласка, вашу участь до 19:00 19 серпня за телефоном 093 220 53 19 або у відповідь на цього листа на e-mail: kchamlai@centreua.org чи заповніть електронну форму.

Просимо також заповнити більше детальну онлайн-анкету з оновлення Угоди:https://bit.ly/AAupdateform 

 

Додати в Google Calendar

Теги:Бізнес

Анонси

Останні новини

Більше новин