Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

УСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЧАСТИНИ УКРАЇНСЬКО-ТУРЕЦЬКОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

18 лют 2021 11:00-13:00

РЕЄСТРАЦІЯ

 

 

Торгово-промислова палата України запрошує долучитися до участі в установчому засіданні Української частини Українсько-турецької торгово-промислової палати.

18 лютого 2021 р. об 11:00 відбудеться установче засідання Української частини Українсько-турецької торгово-промислової палати.

Під час заходу буде також обрано голову Української частини Українсько-турецької торгово-промислової палати.

Українсько-турецька торгово-промислова палата була заснована в 2019 році Союзом палат і товарних бірж Туреччини (TOBB) та Торгово-промисловою палатою України. 

Турецька сторона, а саме голова палати та її члени призначаються TOBB, а українська сторона - ТПП України.

Очолює Турецьку частину двосторонньої ТПП Озер Матлі, член Ради директорів TOBB.

Щорічні економічні саміти, спільні засідання колегій, ділові форуми, ділові зустрічі та зусилля з покращення ділових відносин між Туреччиною та Україною є основними напрямами роботи Двосторонньої торгово-промислової палати.

Формат зустрічі - онлайн.

Зустріч у форматі онлайн відбудеться за допомогою системи ZOOM. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події.

Передбачається, що основною метою діяльності Української частини Українсько-турецької торгово-промислової палати буде сприяння розвитку українсько-турецьких ділових і торговельно-економічних зв’язків, диверсифікації структури і збільшенню обсягів товарообігу між двома країнами, пошук та втілення оптимальних моделей і форм ділового співробітництва; налагодження двосторонньої виробничо-технічної та інноваційно-інвестиційної кооперації, створення сприятливих умов для спільної взаємовигідної виробничої, торговельної, транспортної, будівельної, фінансово-кредитної, страхової, науково-дослідної та інших видів діяльності; сприяння створенню спільних підприємств у різних галузях економіки, інвестиційних фондів, торгових компаній, відкриттю філій і представництв діючих суб'єктів, а також всебічному розвитку усіх видів підприємництва, не заборонених законодавством України і Туреччини; підтримка різних форм двостороннього ділового, освітнього, наукового, культурного і туристичного обміну між Україною та Туреччини.

Українська частина Українсько-турецької торгово-промислової палати буде діяти на засадах добровільності та рівноправності учасників, є відкритою для вступу нових членів та зацікавленою у взаємовигідних партнерських відносинах з іншими організаціями та установами.

Контактна особа в Дирекції міжнародного співробітництва - Анна Любима ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com).

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин