Запрошуємо Вас взяти участь в практичному тренінгу “Розробка PR-стратегії власного бізнес-проекту”, що проходитиме 4 грудня 2019 р. в приміщенні Одеської регіональної торгово-промислової палати за адресою: вул. Базарна 47 (Конференц-зал, І поверх)Захід організовано Центром бізнес-освіти Одеської регіональної торгово-промислової палати в рамках німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат – KVPUkraine.
Тренінг розрахований на підприємців-початківців, власників бізнесу або топ-менеджерів, що відповідають за PR та реалізацію стратегії розвитку.
Під час практичного тренінгу кожен учасник:
Тренер - Юрій Булик, директор управління з питань комунікації Львівської торгово-промислової палати, бізнес-тренер.
Вартість тренінгу на 1 учасника складає – 3750 грн. 80% вартісті покривається проектом KVPUkraine. Частка, що покривається учасником, становить 750 грн. (в тому числі ПДВ).
При реєстраціїдо 28.11.2019 діє знижка 20% складає 600 грн. (в тому числі ПДВ).
Тренінг розрахований на повний робочий день з перервами на каву та обід.
Поспішіть, кількість місць у групі обмежена..
Реєстрація на участь — за посиланням https://forms.gle/pvTGgb1aqz99ipxp7
Деталі та консультації за телефоном: 0674848226 або e-mail: headbisc.odessa@gmail.com
Контактна особа - Олена Ярошенко.