Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Онлайн-захід: Антикризова платформа «Разом до відновлення»

23 тра 2022 20:00 - 27 чер 2022 23:00

Програма передбачає навчальний марафон в Telegram-каналі, який поєднується з аудіо-треками, актуальними темами в форматі мікронавчання та інтерактивними зустрічами з обговореннями та обміном досвідом.

Для кого?

До проєкту можуть долучитись як ті, хто вже працює або хоче масштабувати власний бізнес, так і ті, хто тільки замислюється над відкриттям власної справи. Для охочих з усієї України!

 

Під час реєстрації вам необхідно обрати один з трьох тематичних каналів:

1. Для представників/ць бізнесу, які виробляють товари для потреб України.

Програма: https://bit.ly/3N6iGdt

2. Для бізнесу, що нещодавно створився та має намір масштабувати виробництва, насамперед через експорт.

Програмаhttps://bit.ly/3MbqM4l

3. Для майбутніх підприємців/ниць щодо започаткування власного бізнесу – тих, хто хоче відкрити бізнес «з нуля», маючи лише рамкове розуміння, що треба робити.

Програма: https://bit.ly/3L8Hos0

 

Важливо!

Кожен учасник або учасниця зможе обрати один тематичний канал за умови попередньої реєстрації за посиланням:bit.ly/3MVdOru 

Місце проведення: Telegram-канал (посилання або пряме запрошення буде надіслано кожному учаснику у месенджер або пошту)

Додаткову інформацію ви можете отримати, написавши у Viber або Telegram за телефонами: +380 95 550 0919, +380 50 032 4132 – Департамент з організації та супроводу ділових заходів Донецької ТПП.

 

Для довідки:

Проєкт «Антикризова платформа «Разом до відновлення» реалізує Донецька торгово-промислова палата за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини