Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ПРОЄКТ «ДОПОМОГА УКРАЇНСЬКИМ КОМПАНІЯМ У ВИХОДІ НА МІЖНАРОДНІ РИНКИ»

27 чер 2022 17:00 - 10 лип 2022 18:00

Торгово-промислова палата України запрошує українські компанії, які готові експортувати свою продукцію, шукають нові ринки збуту та партнерів, скористатися можливостями проєкту «Допомога українським компаніям у виході на міжнародні ринки».

Перший потік відбору компаній стартує вже сьогодні - 27 червня 2022 року!

Проєкт має на меті підтримати підприємства малого та середнього бізнесу (переважно з постраждалих регіонів України), які втратити ринки збуту продукції, мають продукт з експортним потенціалом, не зупинили виробничий процес та хочуть продовжити розвиток експорту в нових умовах.

Підприємство, яке відповідає вимогам, отримує комплексний консалтинг від професійних експертів з експортного консалтингу щодо пошуку нових ринків збуту, партнерів, розробки дорожньої карти виходу на іноземні ринки та супровід в процесі реалізації.

Перевага надається підприємствам малого та середнього розміру, які:

  • втратили ринки збуту продукції;
  • втратили ринки сировини та матеріалів;
  • мають продукт з експортним потенціалом та не зупинили виробничий процес.

Компанія, яка пройде відбір для участі в Проекті, отримує Безкоштовно ( або за умови часткового покриття витрат) набір послуг від професійних експертів з експортного консалтингу щодо пошуку партнерів за кордоном, підбір потенційних клієнтів та покупців продукції, а також аналіз експортної стратегії компанії для виходу на іноземні ринки.

Консультації проводитимуться з можливістю часткового покриття, за умови попередньої реєстрації та відповідності учасників до критеріїв Програми.

РЕЄСТРАЦІЯ  - https://forms.gle/gTAN2myM7dfZpCzUA

Звертайтеся до нас, у разі виникнення питань:
mail +38 (044) 461 98 17, ucci.export@gmail.com;
mail Ольга Шубіна, soo-ird@ucci.org.ua;
mail Марина Охромєєва, mgb-zed@ucci.org.ua.

 

Програма організована Торгово-промисловою палатою України в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Детальніше:
www.eu4business.org.ua 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини