Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ТРЕНІНГ «РОЗРОБКА СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ ОРГАНІЗАЦІЇ З ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ»

11 чер 2019 09:30 - 12 чер 2019 17:00

З 2016 р. на Півдні України реалізується проект Міжнародного Торгового Центру (ITC), спільного агентства СОТ та ООН, «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» – проект міжнародної технічної допомоги, що фінансується Посольством Швеції і спрямований на підвищення конкурентоспроможності МСП плодоовочевого сектору. З початку 2019 року географія Проекту розширилась на нові області – Вінницьку, Дніпропетровську та Запорізьку.

 

Одним із напрямків роботи Проекту ІТС є підвищення компетенції організацій із підтримки бізнесу в частині професійного надання представникам МСП ширшого спектру консалтингових, інформаційних, тренінгових та інших послуг, які б максимально відповідали вимогам часу і потребам підприємців.

 

Саму у цьому зв’язку Проект ІТС ініціював цикл тренінгів для українських організацій із підтримки бізнесу, спрямованих на зміцнення їх потенціалу в частині розробки портфеля послуг із доданою вартістю згідно зазначених вище вимог. 

 

Тренінг буде присвячено розробці комплексної стратегії розвитку організації з урахуванням профілю основних клієнтів, оцінки їх потреб і конкурентного середовища, визначення механізму взаємодії з клієнтами та відстеження результатів цієї взаємодії.

 

Більш детально про тренінг: Програма тренінгу

 

Тренінг проходитиме на базі Одеської Регіональної торгово-промислової палати (м. Одеса, вул. Базарна, 47)  11 та 12 червня.

 

Початок роботи о 10:00.

 

Запрошуємо фахівців Вашої організації взяти участь у навчанні і просимо зареєструвати їх участь за посиланням  https://forms.gle/tXcaB8Vb5pFz7JGXA 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин