Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Тренінг «Розробка  стратегічного плану розвитку організації з підтримки бізнесу».

28 жов 2019 09:30 - 29 жов 2019 17:00

 

 

 

МЕТА ТРЕНІНГУ: Надати організаціям з підтримки бізнесу (бізнес асоціації, торгово-промислові палати тощо), які братимуть участь у тренінгу, практичні навички з розробки нових послуг, які б користувалися попитом серед приватного бізнесу.

Дати проведення:  28-29 жовтня 2019 р. (Індивідуальна робота 30-31 жовтня 2019 р.)

Місце проведення: Конференц-зала ОРТПП (м. Одеса, вул. Базарна, 47)

Реєстрація: https://forms.gle/rwSYYcSujnixAxg69 

Організатори заходу:  Проект ІТС, Одеська Регіональна торгово-промислова палата

Програма навчального курсу не обмежується аудиторними заняттями і передбачає постійну взаємодію учасників з командою проекту з метою надання організаціям із підтримки бізнесу відгуків, рекомендацій та підтримки.

ТРЕНЕР:  Мігель Камачо (буде використовуватися синхронний переклад)


ПРО Проект:Проект Міжнародного Торгового Центру (ІТС) допомагає малим і середнім виробникам та переробникам свіжих овочів і фруктів південних регіонів України підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС.

Проект передбачає навчання представників малих і середніх підприємств виробництву товарів із урахуванням вимог цільових ринків, підвищення компетенції організацій із підтримки бізнесу для надання підприємцям ширшого кола якісних послуг, а також сприяння пілотним МСП у їх бажанні вийти на цільові ринки, зокрема ринки ЄС.

Проект фінансується Посольством Швеції в Україні та реалізується ІТС у тісній співпраці з національними партнерами проекту.

Тривалість проекту – п’ять років (2016-2020 рр.)

Нагадуємо що: Перший тренінг, який пройшов в Одесі 11-12 червня, був присвячений питанням розробки комплексної стратегії розвитку організації з урахуванням профілю основних клієнтів, оцінки конкурентного середовища, визначення механізму взаємодії з клієнтами та відстеження її результатів.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном (067) 290 96 61 – Ганна Сирчина, асистент проекту ІТС

Проект Міжнародного Торгового Центру (ITC), спільного агентства СОТ та ООН, «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» – проект міжнародної технічної допомоги, що фінансується Посольством Швеції і спрямований на підвищення конкурентоспроможності МСП плодоовочевого сектору.

Додати в Google Calendar

Теги:Сільське господарство, бізнес, тренінг

Анонси

Останні новини

Більше новин