Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (097) 099-89-41
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Вебінар: «Попит та конкурентоспроможність української агропродовольчої продукції в ЄС - використання аналізу для вдосконалення процесу прийняття ділових рішень»

19 тра 2021 11:00-13:00

19 травня 2021 року об 11:00 для представників бізнесу агросфери відбудется вебінар: «Попит та конкурентоспроможність української агропродовольчої продукції в ЄС - використання аналізу для вдосконалення процесу прийняття ділових рішень».

‼ Згодом проінформуємо щодо формату проведення вебінару ‼

Проект ATU спрямований на розвиток експорту сільськогосподарської продовольчої продукції до ЄС у рамках ПВЗВТ шляхом впровадження науки та аналізу в процеси прийняття рішень щодо політики та бізнесу.


Використовуючи сучасну методологію та великі джерела даних, команда проекту провела аналіз попиту та конкурентоспроможності українських сільськогосподарських продуктів харчування на ринку ЄС.

Цей аналіз та методологія допоможуть зацікавленим сторонам у державному та приватному секторі вирішити, які з агропродовольчих товарів мають найкращі шанси вийти на ринок ЄС та досягти успіху.

Спікери:


Марія Дідух - Радник з питань агроторговельної політики «Агроторгівля України»

Річард Муді - Радник з питань агроторговельної політики «Агроторгівля України»

Горан Живков - короткостроковий експерт з питань агроторговельної політики «Агроторгівля України»

Олег Юхновський - голова комітету підприємців АПК при ТПП України

 

Цільова аудиторія:


виробники або потенційні виробники вибраних ланцюжків створення вартості – агропродовольчої продукції, овочів та фруктів, включаючи кавуни, ягоди, сливи та, якщо можливо, картоплю / солодку картоплю / топінамбур.
також радники з питань експорту, представники об’єднань виробників, кооперативів вибраних ланцюгів створення вартості.

Обов’язкова реєстрація: https://forms.gle/sxNTBSQU4nks3zqa9

Програма заходу за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1sk-jHMDTxUcnj44_sU4Ei2vAhZlS27hg/view?fbclid=IwAR0ChHuuJSiY44KFEunvGcbBZQOjlJwnBYivLK8zsn7DYhtRpgmG9DBywHY

Організатори заходу: Одеська регіональна торгово-промислова палата, Комітет підприємців АПК при ТПП України за підтримки проекту «Агроторгівля України».

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини