Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Де іноземні імпортери шукають українських постачальників товарів та послуг?

27.03.2019

На Сорсинговій платформі ДУ«Офісу з просування експорту»!

Це безкоштовний онлайн-інструмент, який дозволяє українській компанії потрапити в поле зору іноземних імпортерів та розширити свої ринки збуту.

Щомісяця до Установи звертаються іноземні компанії, які бажають купувати українську продукцію чи послуги і шукають надійних постачальників. Для автоматизації цього процесу ми запустили спеціалізовану онлайн-платформу, яка дозволяє іноземним компаніям легко знайти свого бізнес-партнера серед зареєстрованих українських компаній та встановити безпосередній контакт.

Все що вам для цього потрібно – пройти реєстрацію в особистому кабінеті на сайті Установи та замовити послугу “Сорсинг” ! Ми потурбуємось про те, щоб про платформу дізналось якомога більше іноземних імпортерів.

Багато українських компаній вже скористались цією можливістю і вже чекають на своїх партнерів. Тож приєднуйтесь! Можливо, зараз імпортери шукають саме вашу продукцію чи послуги.

Для реєстрації:

 1.Створіть особистий кабінет експортера на сайті https://epo.org.ua/epo_profile/login/?redirect_url=http://epo.org.ua/epo_profile/sourcing_service_page/ та

 2.Оберіть послугу «Сорсинг», заповнивши необхідну інформацію англійською мовою про компанію та продукт.

 3. Ознайомитися із структурою та наповненням Сорсингової платформи можна тут https://epo.org.ua/en/ukranian-suppliers/  

Анонси

Останні новини