Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Про відкриття в Одесі Почесного Консульства Норвегії

21.05.2019

Відкриття Почесного консульства Королівства Норвегії в Одесі буде сприяти подальшому розвитку культурних і економічних зв'язків України та Норвегії .

 

За участі Надзвичайного і Повноважного Посла Норвегії в Україні Уле Тер'є Хорпестада 21.05.2018 р. в Одесі відбулося відкриття Почесного Консульства Королівства Норвегії.

Почесним Консулом Королівства Норвегії в Одесі став підприємець Олег Фомічов.  До  його головних завдань на цій посаді стане захист і допомога норвезьким громадянам, які проживають або приїхали з візитом в Україну. Юрисдикція консульства поширюється на три області: Херсонську, Миколаївську і Одеську. За словами Почесного консула, він докладе всіх зусиль для розвитку плідної  двосторонньої співпраці між Україною та Королівством Норвегії в усіх сферах діяльності, у тому числі в торгово - економічній.

Одеську регіональну торгово-промислову палату в урочистих заходах з нагоди відкриття Почесного Консульства Королівства Норвегії у м.Одеса представляла віце-президент ОРТПП   І.С. Мислицька та Керівник Центру підпримки бізнесу ОРТПП О.В. Копилова.

Анонси

Останні новини