Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

БІЗНЕС-ТУР У СФЕРІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

17.11.2022

15 листопада відбувся восьмий бізнес-тур в рамках проєкту «Розвиток бізнес сектору України». Даний проєкт реалізовує команда Івано-Франківської ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), до якого приєдналась і Одеська регіональна торгово-промислова палата.

Стосувався він сфери інформаційних технологій та був дещо нестандартний: адже окрім, відвідування компаній, учасники з Одеської, Донецької, Запорізької, Полтавської, Житомирської, Чернігівської, Дніпропетровської та Харківської областей брали участь в панельних дискусіях, що стосувалися ринку талантів, освіти, ринку нерухомості та можливостей для ІТ-компаній.

Окрім того, учасники з прифронтових територій мали змогу побачити нюанси роботи в таких ІТ-компаніях як «Softserve» та «Intellias Ukraine», а  також  компанії «Екструзія в русі», релоковане підприємство з 3D-друку.

Варто відзначити, що за чотири місяці відбулися бізнес-тури в сфері сільського господарства, харчопереробної промисловості, деревообробної галузі, індустрії гостинності та туризму, крафтових виробництв, легкої промисловості та великих підприємств.

Попереду – фінальний дводенний форум, в якому візьмуть участь учасники всіх бізнес-турів з прифронтових регіонів та Прикарпаття.

Анонси

Останні новини