Тел./факс: (048) 740-82-01
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Фінальний захід проєкту SBC (Students Business Career)

06.11.2021

Велика кількість енергії, боротьбі для здобуття найкращого результату сьогодні продемонстрували 30 учасників проєкту.

За 2,5 місяці учасники програми отримували знання, практичні рекомендації та прекрасні бізнес-поради від проєкту SBC (Students Business Career)

11 професійних журі а також модератор заходу к.е.н. PhD менеджер проекту SBC (Students Business Career) Олександр Балог

Протягом всього проєкту учасники формували, розробляли та включали нові ідеї для втілення свого власного проєкту «Парк Розваг» (Start-up), а нові здобутті знання допомогли переглянути бачення та посприяли у налагодженні бізнес-процесів і формування нової власної візії.

Також на заході прийняла участь Вікторія Михайленко - помічник аташе з питань освіти та культури Посольства США в Україні, яка наголосила, що за допомогою освітніх проєктів та підтримці з боку Посольства США в Україні, молодь швидше орієнтується та приймає зважене рішення щодо імплементування власної бізнес-ідеї на ринку України тим самим робить світ більш привабливим та професійним та ринку праці.

Наприкінці заходу менеджер урочисто нагородив учасників програми іменними сертифікатами та побажав об’єднувати зусилля надалі для реалізації успішних проєктів та обов’язково продовжувати приймати участь у міжнародних проєктах, які у майбутньому надають великий досвід, знання, за допомогою яких можно створювати систематизовану та ефективну бізнес-ідею у цивілізованому середовищі.

Як це було: https://youtu.be/n2O6XWzsF5k

Захід було проведено згідно зі всіма нормами карантинних обмежень, епідеміологічної безпеки.

Проєкт реалізується Одеською регіональною торгово-промисловою палатою (ОРТПП) за підтримки Посольства США в Україні U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Партнери проєкту Одеський Національний університет імені І.І.Мечникова ЕПФ ОНУ ім І І Мечникова

Бенефіціар проєкту - Одеська обласна державна адміністрація.

Теги:SBC_(Students_business_career), Students_business_career, Students_ORCCI

Анонси

Останні новини