Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ГЕНЕРАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР ICC ДЖОН ДЕНТОН ПРИБУВ ДО КИЄВА

03.06.2022

Лідер Міжнародної торгової палати (ICC) Джон Дентон 3 червня зустрівся з президентом ТПП України Геннадієм Чижиковим, представниками регіональних ТПП та командою Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України (ICAC)

Джон Дентон приїхав в Київ, щоб засвідчити особисто підтримку України.

"За 100 днів війни зусиллями Джона Дентона та його команди ICC виявила повну солідарність з Україною. Дякуємо Джону Дентону за сміливість бути поруч із нами у найскладніші часи. За надзвичайну роботу з об’єднання глобального палатівського руху, світового бізнесу на підтримку України та блокаду торгівлі з РФ», - наголосив Геннадій Чижиков.

Метою візиту Генерального секретаря Міжнародної торгової палати (ICC) є безпосереднє ознайомлення з ситуацією в Україні, вивчення проблем українського бізнесу для організації подальшої підтримки України та підготовки програм відбудови
У ICC хочуть підтвердити солідарність з Україною і краще зрозуміти, наскільки точно український уряд бачить потреби приватного сектора під час війни, формуючи запити на міжнародну допомогу.

«Ми використовуємо міжнародний вплив ICC для консолідації міжнародного бізнесу на підтримку України. Зараз наше завдання – вивчити ситуацію в Україні, зібрати ідеї, провести консультації з урядом та бізнесом, щоб визначити план дій для підтримки України», - сказав Джон Дентон під час зустрічі з керівництвом ТПП України 3 червня.

Також Геннадій Чижиков та Джон Дентоном обговорили виклики воєнного стану для бізнесу та безпеки країни із заступником Секретаря Ради національної безпеки Сергієм Демидюком.

Економічна безпека, плани відбудови, підтримка підприємців та збереження максимальної кількості робочих місць в умовах війни залишаються в центрі уваги держави й бізнес-спільнот.

  

      

Анонси

Останні новини

Більше новин