Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ГОЛОДУ І ПРОБЛЕМ З ПРОДУКТАМИ В УКРАЇНІ НЕ БУДЕ!

30.05.2022

Про це заявив в ефірі телеканалу "Еспресо" перший віце-президент ТПП України Михайло Непран.

 

«Зерно, хліб, олія, овочі в нас є. В Україні надлишок молока. Асоціації харчовиків заявляють про профіцит продуктів, адже мільйони людей виїхали, покупців стало менше. Очікується зниження цін на ранні овочі. Фермери збільшили посадки овочів у контрольованих південних областях, зокрема Одещині та Миколаївщині», - сказав Михайло Непран в ефірі телеканалу 29 травня.

Він наголосив, що поширення інформації про дефіцит продуктів є частиною російської гібридної війни: «Йде гібридна війна. Вкидаються повідомлення для паніки. Інформація про дефіцит має викликати ажіотаж і роздратування людей. Проблем із продуктами, зокрема сіллю і вітчизняними товарами не буде, запевняю вас».

В умовах воєнної економіки всі сили, міжнародна допомога та ресурси спрямовані на підтримку оборони та соціальні видатки. Зараз у бізнес-спільноти є сподівання на міжнародну допомогу, гнучку систему податків для бізнесу і стабільний попит.

Михайло Непран зазначив, що інфляції в умовах мобілізаційної економіки не уникнути: «Країна стала на воєнні рейки. Усі ресурси направляють на оборону. Наша велика перевага, що Україна виробляє і споживає 85-90% власної продукції, і ще може прогодувати 400 млн людей у світі. Ми вистоїмо!»

Анонси

Останні новини