Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ЯК ПЕРЕЗАПУСТИТИ БІЗНЕС В УМОВАХ ВІЙНИ

20.10.2022

Мережа координаційних центрів для бізнесу, створена за підтримки ПРООН, продовжує серію майстер-класів для підприємців. Консультаційні заходи цього тижня відкрила експертна зустріч з Мирославою Даньків, бізнес-тренеркою, менеджеркою проєктів розвитку МСП та бізнес-консультанткою агенції економічного розвитку PPV Knowkedge Networks.

Майстер-клас на тему «Як перезапустити бізнес в умовах війни» організований Одеською регіональною торгово-промисловою палатою відбувся 18 жовтня 2022р.

Основні цілі:

  • ідентифікувати ключові виклики бізнесу в умовах війни;
  • розглянути стратегії адаптації бізнесу до умов невизначеності;
  • визначити план «перетворення» виклику на нову можливість.

До онлайн-діалогу приєдналися понад 50 представників українських компаній, що працюють у сфері харчової, видобувної промисловості, сільського господарства, консалтингу,  кейтерингу та інших сферах бізнесу. З початком повномасштабної війни рф проти України їм довелося стикнутися з багатьма викликами, серед яких – необхідність диверсифікації виробництва, логістичні проблеми, втрата ринків збуту, скорочення продажів тощо.

Кожен виклик можна перетворити на можливість – стверджує експертка і наводить кейси компаній, які адаптувалися до нових умов.

Серед яскравих галузевих кейсів – легка промисловість. Адже багатьом швейним компаніям вдалося швидко переорієнтуватися на пошиття спорядження для ЗСУ. Також - меблеві компанії, які відреагували на зміни на ринку і переорієнтувалися на виготовлення меблів для ВПО, беруть участь у державних програмах підтримки бізнесу. 

 

Відповідь на питання «Як перезапустити бізнес в умовах війни» Мирослава Даньків радить шукати у площині таких п’яти кроків:

  1. Переглянути бізнес-модель.
  2. Виявити «вузькі місця» у бізнес-моделі.
  3. Проаналізувати ключові здатності – збережені, пошкоджені, втрачені тощо.
  4. Обрати стратегію адаптації бізнесу (проаналізувати ринок і продукт).
  5. Оцінити доступ до ресурсів, можливостей, програм підтримки бізнесу.

Продовження серії майстер - класів – вже завтра. Доєднуйтесь!

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3M9f0bn

Додаткова інформація за тел.: 044 334 64 13: «гаряча лінія»  Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення» - у голосовому меню оберіть 4 пункт.

Нагадаємо, Мережа координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення» створена Донецькою, Запорізькою, Івано-Франківською, Одеською, Сумською, Харківською ТПП і Торгово-промисловою палатою України за підтримки ПРООН.

Загалом серія майстер-класів складається з 14-ти експертних зустрічей.

Програми майстер-класів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу, громадські організації.

Проєкт реалізується в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.

Анонси

Останні новини