Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ЯКИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ СЕРТИФІКАТА ПРО ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

01.04.2020

Який пакет документів необхідно подати для одержання сертифіката про форс-мажорні обставини? Чи може заявник самостійно його підготувати? Підготувати потрібні документи нескладно, враховуючи, що заявник як ніхто краще знає про свої зобов’язання.

Одеська регіональна торгово-промислова палати постійно надає безкоштовні консультації і роблять усе, аби максимально спростити цей процес.

Звертаємо увагу, що вся загальна інформація розміщена на сайті ОРТПП у розділі "Послуги – Юридичні послуги"

Крім того, враховуючи складну ситуацію, в якій опинились більшість підприємців  на території України у зв’язку карантином, введеним Кабінетом Міністрів України, та запровадженням обмежуючих заходів у відповідних сферах, ми спростили процедуру подання заяви.

Більшість звернень, які ми одержуємо, пов’язані з неможливістю виконання договірних зобов’язань. Якщо ваш випадок тотожний, то  в такому разі вам знадобиться  мінімальний пакет документів:

✔️відповідна форма заяви, підписана керівником підприємства  https://orcci.odessa.ua/services/iuridichni-poslugi

✔️копія договору;

✔️копія наказу (розпорядження) у зв’язку з необхідністю припинення діяльності на підставі відповідних нормативно-правових актів;

✔️повідомлення (сповіщення іншої сторони).

Надсилати документи слід в електронному варіанті на електронну адресу:  

ugroup@orcci.odessa.ua 

Додаткові консультації:  (048) 734 03 08

ВАЖЛИВО: СУМАРНИЙ РОЗМІР ВКЛАДЕННИХ ФАЙЛІВ МАЄ БУТИ НЕ БІЛЬШЕ 10 МЕГАБАЙТ НА ОДНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ! Якщо Ви одержали автоматичну відповідь, що скринька переповнена, будь ласка ще раз ретельно перевірте розмір вкладенних файлів. У разі необхідності відправлення великих обсягів, переконливо просимо Вас користуватися сервісами файлових сховищ (Google Disk та ін.) та додавати у звернення посилання на файли у сховище.

Звертаємо увагу, що заявник має право звертатися до ТПП за засвідченням форс-мажорних обставин у разі вже порушеного строку виконання зобов’язання у зв’язку з введеним карантином.

Анонси

Останні новини