Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

КОРИСТУЙТЕСЯ «БАЗОЮ ЗНАНЬ» ВІД МЕРЕЖІ КООРДИНАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ!

08.11.2022

Мережа координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення» щодня відповідає на запити підприємців у форматі телефонних звернень на єдину «гарячу лінію». Також консультаційну підтримку компанії отримали під час серії майстер-класів, присвяченій податковому законодавству, експорту, фінансуванню, митному оформленню.

Відповіді на найактуальніші запитання ми зібрали для вас у «Базі знань» - агальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі на сайті Торгово-промислової палати України.

Відвідувачі порталу можуть у будь-який зручний час самостійно знайти відповіді на питання, які їх цікавлять.

Перейти до ресурсу можна за посиланнями:

Інформація у «Базі знань» постійно оновлюється і доповнюється.

Для довідки

Мережа координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення» створена Івано-Франківською, Донецькою, Запорізькою,  Одеською, Сумською, Харківською ТПП і Торгово-промисловою палатою України.

Телефон «гарячої лінії» Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу: (044) 334-64-13 (вартість дзвінків згідно з тарифами оператора).

Консультуємо з таких основних питань:

  • переміщення / релокація бізнесу
  • відновлення /перезапуск бізнесу
  • розширення діяльності / активізація експортно-імпортних операцій

Проєкт реалізується в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.

 

 

Анонси

Останні новини

Більше новин