Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ ПРИКАРПАТТЯ

31.10.2022

Стабілізація економіки неможлива в сьогоднішніх умовах без релокації бізнесу, пошуку нових можливостей та партнерства.

Саме тому, завдяки проєкту, що реалізовує команда Івано-Франківської ТПП на Прикарпатті проводять бізнес-тури, що сприяють підприємцям з прифронтових регіонів знайти для себе ці нові можливості.

27 жовтня відбувся сьомий бізнес-тур для підприємців, що працюють у сфері легкої промисловості. Незважаючи на тривожний для країни час, 20 підприємців з прифронтових територій (Одеської, Донецької, Запорізької, Полтавської, Житомирської, Чернігівської, Дніпропетровської та Харківської областей) приїхали на Івано-Франківщину, щоб побачити досвід ведення справи в цій галузі від місцевих господарів.

«З початку війни в нашу область переїхали немало підприємств, що займаються саме легкою промисловістю. Це тішить, що вони не покинули своєї справи і не призупинили бізнес, а продовжують працювати на благо країни. Наша область може прийняти ще більше релокованого бізнесу і немало місцевих підприємств надають виробничі площі для ведення діяльності, а місцева влада допомагає з працівниками. Так і має бути. А проєкт «Розвиток бізнес сектору України» – це ще одна чудова нагода познайомитись з нашим краєм, можливостями та колегами в галузі», – зазначила  керівниця проєкту Леся Круп‘як.

Учасники відвідали навчально-виробниче підприємство українського товариства глухих, де більша частина працівників – люди з особливими потребами, та побачили на їхньому прикладі, як пошиття одягу у них перетворилося у потужний виробничий комплекс.

Ще одна локація  – це підприємство з виготовлення дизайнерського одягу та аксесуарів, які носять чоловіки та жінки більше, ніж в тридцятьох країнах світу, тут була змога ознайомитись з цікавими нюансами виробництва. Окрім того, учасники бізнес-туру побачили як виробляють трикотажний одяг за данськими вимогами, шиють взуття, одяг, аксесуари для українських військових.

Варто відзначити, що до ідеї проєкту місцеві підприємці, що знайомили колег зі своїм виробництвом, одразу поставилися позитивно і радо  ділилися досвідом, розповідали про труднощі, з якими зустрічалися та пропонували співпрацювати.

Проєкт реалізовується завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Анонси

Останні новини

Більше новин