Тел./факс: (048) 740-82-01
м. Одеса, вул. Базарна, 47

МОДУЛЬ № 4 Брендинг ВІД ПРОЄКТУ SBC (STUDENTS BUSINESS CAREER)

10.10.2021

Сьогодні учасники проєкту SBC (Students Business Career) у гібридному форматі ознайомились з ефективними навичками від провідного фахівця щодо створення сучасного бренду компанії

Сьогодні у гібридному форматі Німеччина (Берлін) 🇩🇪 - Україна (Одеса) 🇺🇦  Julia Kolesnyk Німеччина (Берлін) стратегічний бренд-менеджерка з 13 - річним досвідом копірайтингу та креативної стратегії в рекламних та брендингових агентствах (Федорів, BBDO Україна, Cheil) представила модуль щодо ефективного та конкурентноспроможного бренду та побудови бренд-стратегії.
Під час занять спікер доповіла про шляхи побудови ефективного та конкурентоспроможного бренду, налаштування оргстуктури бренду, стратегічне бачення бренд-стратегії, формування високоякісної брендингової кампанії та багато інших сучасних інструментів. Також, студенти розібрались: як мінімізувати ризики запуску нового продукту через опрацювання гіпотези бренду і його комунікації. Завдяки цим інструментам вже сьогодні гарантовано можна запускати бренд на ринок. 
Додаткова інформація щодо спікера:
- Має ступінь магістра з відзнакою творчого, цифрового та професійного письма Лондонського столичного університету (2020).
- Вчений ступінь у - Chevening Scholar (2019-2020)
- Куратор курсу «Розповідь історій у маркетингу та рекламі» у Projector.School та запрошений викладач у LitOsvita, Svobodnaya та інших освітніх платформах.
- Її проекти зібрали більше 40 національних та міжнародних рекламних премій.
- З 2018 року працює самостійно для клієнтів з України, Ізраїлю, США, Великобританії, Франції та інших.
Проєкт SBC (Students Business Career) реалізується Одеською регіональною торгово-промисловою палатою за підтримки Посольства США в Україні U.S. Embassy Kyiv Ukraine
Захід було проведено згідно зі всіма нормами карантинних обмежень, епідеміологічної безпеки.
Партнери проєкту ЕПФ ОНУ ім І І Мечникова
Бенефіціар проєкту - Одеська обласна державна адміністрація.

Теги:SBC_(Students_business_career), Students_business_career, Students_ORCCI

Анонси

Останні новини