Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

НА ПРИКАРПАТТІ ВІДБУВСЯ БІЗНЕС-ТУР У СФЕРІ ТУРИЗМУ.

19.09.2022

15 вересня відбувся четвертий бізнес-тур в рамках проєкту “Розвиток бізнес сектору України”, що реалізовує команда Івано-Франківської ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). До проєкту долучилась і Одеська регіональна торгово-промислова палата.

Підприємці з Одеської, Харківської, Чернігівської, Донецької, Запорізької,  Житомирської, Полтавської та  Дніпропетровської областей побачили, як виготовляють пиво та косметику на його основі в ресторанному бізнесі «Гуцульський вар», що пропонують туристам в гуцульському парку розваг «Полонина перців», як готельно-ресторанний бізнес «Романтік Спа Готель» став першим чотирьохзірковим готелем Карпат, що почав працювати за системою «все включено»,  як організовують активний відпочинок в спортивному клубі «Скита Рафтинг», та на прикладі готельно-ресторанного комплексу «Верховель» дізналися, як з маленького готелю зробити сучасний великий комплекс.

Підприємці ділилися практичними порадами щодо того, як приваблювати туриста та створювати так званий туристичний магніт, що буде притягувати відвідувачів на постійній основі, а разом з тим, сприяти економічному розвитку краю.

В цілому проєкт триватиме до кінця року та передбачає проведення ще трьох таких бізнес-турів. Наступний відбудеться серед представників великих підприємств України. Усі заходи мають стати трампліном для майбутньої співпраці, створення спільного продукту, нових комерційних підприємств, нових ринків та великих міжрегіональних ініціатив задля економічного добробуту України в непростий час.

 

 

Анонси

Останні новини

Більше новин