Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ОДЕСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «РОЗВИТОК БІЗНЕС-СЕКТОРУ УКРАЇНИ»

27.07.2022

Одеська регіональна торгово-промислова палата долучилась до реалізації національного проєкту «Розвиток бізнес-сектору України» ініційованого Івано-Франківською ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Головною ідеєю проєкту є розвиток малого та середнього підприємництва (МСП) в Івано-Франківській, Чернігівській, Харківській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Полтавській, Житомирській та Одеській областях шляхом налагодження особистісних бізнес-контактів підприємців та тиражування кращих бізнес-практик.

Проєкт передбачає проведення тематичних, вузько направлених інформаційно-просвітницьких бізнес-турів Івано-Франківською областю, що дасть можливість підприємцям  отримати нові знання та налагодити особисті зв’язки. Ці заходи мають стати трампліном для майбутньої співпраці, створення спільного продукту, нових комерційних підприємств, нових ринків та великих міжрегіональних ініціатив задля економічного добробуту України в непростий час.

Аудиторія проєкту: 

Діючі бізнеси (представники середнього бізнесу, в тому числі релокованого), котрі мають намір розширювати бізнес і відкривати філії чи виробництва (у Івано-Франківській чи інших областях, в яких реалізується даний проект), здійснюють пошук бізнес-партнерів, постачальників сировини чи покупців своєї продукції. 

Самозайняті (ФОП) та/або особи, котрі мають намір розпочати власну справу. 

Сільськогосподарська, харчопереробна та деревообробна  галузі, туризм,  локальні ремесла та крафтові виробництва, легка промисловість, інформаційні технології  – це ті напрямки, які будуть єднати підприємців з різних куточків країни.

Програма бізнес-турів буде складатися з двох  частин:

  • практична частина: виїзди безпосередньо на локації успішних підприємств Івано-Франківщини (кращі практики спілкування з власниками та персоналом);
  • онлайн частина: аналіз бізнес-моделі підприємств, базових потреб для початку діяльності, розробка бізнес-плану, залучення зовнішнього фінансування і таке ін.

Контактна особа ОРТПП: Марія Бринза, тел.: +38 (067) 485 31 61e-mailbma@orcci.odessa.ua

 

Анонси

Останні новини