Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ОРТПП пропонує надійну можливість МСБ для виходу на Європейські ринки!

19.07.2021

Програма European Enterprise Network може стати чудовою можливістю для кожного представника бізнесу Одеського регіону

Одеська регіональна торгово-промислова палата плідно співпрацює та реалізує підтримку підприємців мікро-, малого та середнього бізнесу завдяки Європейській програмі European Enterprise Network

Програма EEN може стати чудовою можливістю для кожного представника бізнесу Одеського регіону та допоможе заявити про себе на Європейському майданчику, де підприємці зможуть налагоджувати ділові та партнерські зв’язки.

Європейська мережа підприємств (European Enterprise network, EEN) - найбільша в Європі мережа підтримки підприємництва - створена Європейською комісією у 2008 році та працює в рамках Програми ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME)».

Одеська регіональна торгово-промислова палата є офіційним представником мережі EEN

(як складова Торгово-Промислової Палати України)

Що для цього треба зробити!?

Завітати до Одеської регіональної торгово-промислової палати, долучитись до Департаменту сприяння розвитку бізнесу та більш конкретно поспілкуватись з офіційним представником програми в Одесі.

Після чіткого розуміння механізму роботи програми зможете за допомогою консультанта сформувати та подати заявку на вступ до Європейської мережі.

Найголовніше!

Участь у програмі є безкоштовною! Це реальний шанс заявити про свою компанію, розширити можливості, масштабувати бізнес, співпрацювати з Європейськими партнерами вже сьогодні.

Деталі програми за посиланням:https://orcci.odessa.ua/international-projects/ievropieis-ka-mieriezha-pidpriiemstv-european-enterprise-network-een

Приєднуйтесь до нашої Facebook сторінки.

Дуже багато корисної інформації для підприємців Одеського регіону https://www.facebook.com/OdessaRCCI

Контакти:  Тел.: +38 (048) 740-82-11; +38 (048) 740-82-12; +38 (067) 484-82-26  (Telegram)

E-mail:  headbisc.odessa@gmail.com ; bsc-odessa@orcci.odessa.ua

Теги:Enterprise Europe Network Ukraine

Анонси

Останні новини

Більше новин