Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ПІДПРИЄМЦІ МЕБЛЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ОДЕСЬКОГО РЕГІОНУ ВІДВІДАЛИ ПРИКАРПАТТЯ.

24.10.2022

20 жовтня відбувся бізнес-тур «Деревообробна та меблева промисловість» в рамках ініціативи «Розвиток бізнес-середовища України». Даний проєкт реалізовує команда Івано-Франківської ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), до якого приєдналась і Одеська регіональна торгово-промислова палата.

Івано-Франківщина – це область, яка завжди славилася розвиненою деревообробною галуззю.

Близько 30 учасників з Одеської, Донецької, Запорізької, Полтавської, Житомирської, Чернігівської, Дніпропетровської та Харківської областей побачили як працюють з деревом прикарпатці та перетворюють цю справу в успішний бізнес. Підприємці ознайомились з виробництвом фанери, дерев’яних плинів та тари; побачили, як виготовляють елітні меблі та продають через мережу салонів усією Україною; як застосовують художню ручну роботу в різьбярстві. 

Варто відзначити, що основна мета проєкту «Розвиток бізнес сектору України» полягає в стабілізації економіки країни, адже такі бізнес-тури сприяють тому, аби дати можливість підприємцям знайти для себе нові партнерства на Прикарпатті, налагодити нові зв’язки чи, можливо, релокувати свій бізнес, але втримати його, всупереч обставинам.  

Анонси

Останні новини

Більше новин