Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ПІДПРИЄМЦІ МЕБЛЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ОДЕСЬКОГО РЕГІОНУ ВІДВІДАЛИ ПРИКАРПАТТЯ.

24.10.2022

20 жовтня відбувся бізнес-тур «Деревообробна та меблева промисловість» в рамках ініціативи «Розвиток бізнес-середовища України». Даний проєкт реалізовує команда Івано-Франківської ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), до якого приєдналась і Одеська регіональна торгово-промислова палата.

Івано-Франківщина – це область, яка завжди славилася розвиненою деревообробною галуззю.

Близько 30 учасників з Одеської, Донецької, Запорізької, Полтавської, Житомирської, Чернігівської, Дніпропетровської та Харківської областей побачили як працюють з деревом прикарпатці та перетворюють цю справу в успішний бізнес. Підприємці ознайомились з виробництвом фанери, дерев’яних плинів та тари; побачили, як виготовляють елітні меблі та продають через мережу салонів усією Україною; як застосовують художню ручну роботу в різьбярстві. 

Варто відзначити, що основна мета проєкту «Розвиток бізнес сектору України» полягає в стабілізації економіки країни, адже такі бізнес-тури сприяють тому, аби дати можливість підприємцям знайти для себе нові партнерства на Прикарпатті, налагодити нові зв’язки чи, можливо, релокувати свій бізнес, але втримати його, всупереч обставинам.  

Анонси

Останні новини