Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ПІДПРИЄМЦІ З ДЕВ’ЯТИ ОБЛАСТЕЙ КРАЇНИ ПОБАЧИЛИ КРАФТОВЕ ВИРОБНИЦТВО ПРИКАРПАТТЯ.

06.09.2022

2 вересня відбувся другий бізнес-тур «Крафтові виробництва та локальні ремесла» в рамках проєкту «Розвиток бізнес сектору України». Даний проєкт реалізовується Івано-Франківською ТПП за підтримки USAID, до якого долучилася і Одеська регіональна торгово-промислова палата.

Підприємці з дев’яти областей України, серед яких і підприємці з Одещини, відвідали Прикарпаття та побували на  таких крафтових виробництвах, як сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Чиста флора» (виробництво чаїв), Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини, цех з виробництва кахелю та керамічних виробів, приватне підприємство «Валило» (виробництво ліжників), сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Снідавка» (виробництво сирів).  

Прикарпаття сьогодні займає роль тилової області, а тому представники бізнес-середовища радо ділилися з колегами нюансами свого виробництва. Мова йшла й про момент започаткування власної справи, про етапи виробництва, про ризики і загрози в поточній діяльності, тощо.

«Розуміючи те, що велика частина підприємств втратила ті чи інші елементи в своїй господарській діяльності,  які раніше дозволяли бізнесу функціонувати на повному ходу, ми знайшли спосіб посприяти розвитку бізнес-середовища. Ми напрацювали проєкт, який дає змогу керівникам підприємств приїхати в нашу область та спробувати побудувати нові зв’язки», - прокоментувала керівниця проєкту «Розвиток бізнес сектору України» Леся Круп’як.

 

Анонси

Останні новини

Більше новин