Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ПЛАТФОРМА ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ЗАПИТІВ НА ГУМАНІТРАНУ ДОПОМОГУ CLUSTERCOLLABORATION PLATFORM

13.03.2022

Enterprise Europe Network Ukraine, Торгово-промислова палата України долучається до кластерної ініціативи!!! Представляємо Вашій увазі нову платформу для розміщення запитів на гуманітарну допомогу clustercollaboration.eu

Шановні колеги,

Enterprise Europe Network Ukraine, Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI долучається до кластерної ініціативи!

Представляємо Вашій увазі нову платформу для розміщення запитів на гуманітарну допомогу clustercollaboration.eu

Clastercollaboration platform – універсальний онлайн-хаб для зацікавлених сторін у третіх країнах, які мають на меті налагодити партнерство з Європейськими партнерами.

Хаб має на меті розвиток економічних та інтернаціональних процесів та проектів.

Нарешті у нас є механізм, який дозволяє систематизувати існуючі запити та пропозиції для допомоги Україні  в такий складний час.

Дана міжнародна платформа дозволяє розміщувати запити від Українських організацій підтримки бізнесу, міських адміністрацій, волонтерських організацій та гуманітарних штабів, шукати необхідну сировину для виробництва продуктів першої необхідності , інш.  та отримувати пропозиції від Європейських постачальників. Окремим підрозділом слугує напрямок логістики, який дозволяє створити можливості для доставки вантажу на місце призначення.

Для розміщення запиту на допомогу та уточнення правил заповнення запиту, просимо Вас звертатись до модераторів плаформи від України:

Фесенко Олена – Координатор EEN-Ukraine Консорціуму, Інститут фізики НАН України e-mail: fesenko.olena@gmail.com

Шубіна-Куруленко Ольга – Комунікаційний менеджер EEN-Ukraine Консорціуму, Торгово-промислова палата України e-mail: shubinaoliya@gmail.com.

Яна Янковська  - контент-менеджер Clusters4Ukraine e-mail : 4lukyanenko.yana@gmail.com

Ми в стислі строки наддамо Вам відповідь на всі Ваші запитання та допоможемо створити відповідний запит для розміщення його в мережі.

Скористайтесь даною можливістю. Допоможемо нашій країні РАЗОМ!

Анонси

Останні новини

Більше новин