Тел./факс: (048) 740-82-01
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Президент ОРТПП взяв участь у зустрічі з Послом Італії

22.05.2021

21 травня Президент ОРТПП Сергій Шувалов взяв участь у зустрічі Одеського міського голови Геннадія Труханова з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні П'єром Франческо Дзадзо.

Одеса стала першим українським містом, яке  відвідав П'єр Франческо Дзадзо з офіційним візитом  після свого нещодавнього призначення у якості Посла Італійської Республіки в  Україні. Метою візиту  стало обговорення можливості подальшого розвитку торгово-економічних і культурних відносин між нашими країнами. Посол Італії анонсував відкриття нових почесних консульств в Україні, в Одесі зокрема. Крім того, за зверненням та за  підтримки  Одеського міського голови, італійською стороною прийнято рішення  щодо відкриття в Одесі  Італійського культурного центру.

Довідково

За останні роки Одеською регіональною палатою були підписані угоди про співпрацю з Торгово - промисловою палатою Генуї, Італійською торгово-промисловою палатою для іноземних держав, Асоціацією «Відкриті ворота Італії».  Налагоджено і підтримується ділове співробітництво з Посольством України в Італії та Італії в Україні.  Спільно з італійськими партнерськими організаціями ОРТПП була проведена низка заходів, що мають на меті зміцнення двостороннього торгово-економічного  співробітництва між нашими країнами. Найбільш важливі з них: зустрічі одеських підприємців з делегацією ділових кіл регіону Венето і ТПП Венето; зустрічі з представниками Муніципалітету, морського порту та ТПП Генуї; візит представників ОРТПП у складі делегації Одеського регіону в Італію, де було підписано угоду про співпрацю Палат Одеси і Генуї; участь  представників Чорноморського підприємства ОРТПП в Італійсько - Українському бізнес-форумі у Римі тощо.

 

 

Анонси

Останні новини

Більше новин