Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОРТПП ВЕБІНАРУ ЩОДО ЗАСВІДЧЕННЯ ФОРС-МАЖОРНИХ ОСТАВИН

20.02.2024

ОРТПП 20.02.24 р. був проведений консультаційний вебінар «Засвідчення форс-мажорних обставин в умовах воєнного стану», під час якого були розглянуті питання про визначення форс-мажорних обставин та випадки, коли можуть бути засвідчені форс-мажорні обставини.

 На вебінарі  були розглянуті наступні питання:

 1.Поняття та порядок звернення  щодо засвідчення форс-мажорних обставин.

 2.Рекомендації щодо алгоритму дій суб’єкта підприємництва  при порушенні зобов’язань за договірними зобов’язаннями  в наслідок настання  форс-мажорних обставин.

 3.Огляд відповідного Регламенту ТПП України - процедура розгляду заяви та порядок видачі Сертифікату про форс-мажорні обставини.

 4.Судова практика щодо форс-мажорних обставин.

Спікерами  на заході  виступили:  Наталя ЯРЕМЕНКО, в.о. начальника юридичного відділу ОРТПП та Світлана ВОЛКОВА, головний юрисконсульт ОРТПП.

У вебінарі прийняли участь керівники та  юрисконсульти  підприємств, які були зацікавлені в отриманні інформації щодо їх  дій  в умовах настання  обставин непереборної сили, які унеможливлюють  своєчасне виконання прийнятих ними зобов’язань. Зазначене питання, на думку учасників заходу,  є  вкрай актуальним, а отримана підприємцями інформація допоможе їм вирішити ті складні бізнесові проблеми, з якими вони стикнулися останнім часом, в умовах введення воєнного стану в Україні та проведення бойових дій на частині території нашої держави,.

   .

 

Анонси

Останні новини