Тел./факс: (048) 740-82-01
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Пропозиція щодо партнерства!

13.07.2021

«ФЕРМА ЕКО» використовує екологічно чисті і природні умови проживання молюсків, iз застосуванням екологічно чистої кормової бази. У нас є можливість створювати продукцію найвищої якості.

 

Представляємо Вашій увазі Фермерське господарство «Ферма Еко», яке спеціалізується на вирощуванні породи равликів Helix Aspersa Muller.

Компанія є одним з найбільших господарств, яке здійснює продаж відсортованих равликів, упакованих в ящики та готових до вживання в харчуванні або для наступної переробки.

Планований обсяг реалізації готової продукції становить близько 100 тонн, в подальшому працюємо на розширення: пошук земельних ділянок, споруда додаткових спеціалізованих приміщень.

Компанія прагне до співпраці, гарантує високу якість і екологічну чистоту продуктів. Пропонує послуги зі зберігання маточного стада, реалізації маточного стада з повним пакетом документів. Надає можливість побачити, почути, розповісти, безкорисливо поділитися досвідом на всіх етапах технологічного процесу. Виготовляємо і реалізуємо повноцінний екстрадований комбікорм (випробуваний і підтверджений сертифікатом якості на власному вирощувати равликів стаді)

Подробиці на сайті компанії:  https://farm-eco.com.ua/

Анонси

Останні новини

Більше новин