Тел./факс: (048) 740-82-01
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Проведення Student Infoday щодо проєкту SBC (Students business career)

06.09.2021

Сьогодні у приміщені ОНУ імені І.І. Мечникова проєктною командою ОРТПП була проведена презентація щодо впровадження проєкту SBC (Students Business Career)

 

6 вересня 2021 року проєктною командою Одеської регіональної торгово-промислової палати спільно з партнером Одеським Національним Університетом імені І.І. Мечникова в рамках проєкту SBC (Students Business Career), який проводиться за підтримкою Посольства США в Україні проведена презентація проєкту з інформуванням студентської молоді 2-3 курсів економіко-правового факультету ОНУ ім І І Мечникова. На заході учасникам було надано анкети з для ретельного конкурентного відбору потенційних кандидатів для участі у проєкті.

Менеджер проєкту SBC (Students Business Career), к.е.н., Ph.D Олександр Балог детально розповів про сучасні тенденції менеджменту, маркетингу, регіональної економіки, юриспруденції, бізнес-освіти та значимості участі в публічних проєктах, що суттєво підвищує рівень конкурентоспроможності студентів на ринку праці про важливість впровадженяя та реалізації власних бізнес-ідей (Start-up).

Проєкт реалізується ОРТПП за підтримки Посольства США в Україні.

Бенефіціар проєкту - Одеська обласна державна адміністрація.

Подробиці щодо проєкту за посиланнм: https://orcci.odessa.ua/proekt-sbc-students-business-career 

Теги:SBC_(Students_business_career), Students_business_career, Students_ORCCI

Анонси

Останні новини