Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

РЕГІОНАЛЬНІ ТПП ВІДКРИВАЮТЬ МЕРЕЖУ КООРДИНАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ ДЛЯ БІЗНЕСУ ЗА ПІДТРИМКИ ПРООН

05.09.2022

Національна система Торгово-промислових палат продовжує роботу з підтримки бізнесу в умовах війни. Консолідуємо регіональних підприємців у знаходженні шляхів вирішення нагальних виробничих питань, надаємо експертну та консультаційну допомогу.

Нещодавно регіональні ТПП почали роботу над спільною ініціативою зі створення Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення». Проєкт реалізується в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.

Учасниками консорціуму стали Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Одеська, Сумська, Харківська ТПП і Торгово-промислова палата України.

Основні напрями роботи регіональних центрів:

  • консультаційно-інформаційна підтримка щодо переміщення бізнесу
  • відновлення / перезапуск бізнесу
  • розширення діяльності / активізація експортно-імпортних операцій

Вже незабаром на базі регіональних ТПП запрацює єдина «гаряча лінія». Звернувшись до Координаційного центру, підприємці зможуть отримати фахові відповіді на актуальні бізнес-питання.

Зокрема, щодо податкових змін, запроваджених в українському законодавстві, форс-мажорних обставин, трудових правовідносин в умовах війни, переміщення бізнесу, логістики, експорту та імпорту, грантових програм тощо.

На основі звернень підприємців буде сформована єдина база питань – відповідей, експертних коментарів, розміщена у відкритому доступі на сайтах Палат.

Для системи ТПП проєкт є логічним продовженням роботи з підтримки бізнесу в умовах війни.

Зокрема, одна з найзатребуваніших на сьогодні послуг - засвідчення форс-мажорних обставин - відбувається як за спрощеною швидкою процедурою, так і в індивідуальному порядку. Здійснюються експертні дослідження шкоди та збитків майна юридичних осіб в результаті воєнної агресії рф проти України. Продовжують надаватися послуги з сертифікації походження товарів, митного декларування, експертизи, іноземних перекладів, ЗЕД-супроводження.

Також – регулярно організовуються серії безкоштовних навчально-консультаційних заходів для підприємців. Триває активний діалог з іноземними партнерами, представниками ТППУ за кордоном, який допомагає розширити можливості для допомоги бізнесу, готувати нові міжнародні проєкти.

Стежте за нашими анонсами на сайтах та у соціальних мережах торгово-промислових палат.

Довідково
Цю публікацію було створено в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.

Відповідальність за зміст цієї публікації несе виключно автор.Точка зору автора не обов'язково відображає точку зору донора.

Анонси

Останні новини