Тел./факс: (048) 740-82-01
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Щодо зустрічі з директором представництва ІЧЕ (Італія)

20.05.2021

20 травня відбувся ознайомчий візит в ОРТПП Тоні Коррадіні, директора представництва в Україні Інституту зовнішньої торгівлі Італії (ІЧЕ), який діє у складі відділу розвитку торговельного обміну Посольства Італії в Україні.

Інститут зовнішньої торгівлі Італії  - допоміжний орган Міністерства економічного розвитку Італії  є державним агентством з розвиненою мережею регіональних та зарубіжних представництв.

Головним завданням Інституту зовнішньої торгівлі Італії є сприяння зовнішній торгівлі, промисловому  і технологічному співробітництву із зарубіжними країнами, просування італійської продукції на світові ринки та надання  економічної інформації про Італію.

Для задоволення різних запитів з боку як італійських товаровиробників, так і зарубіжних імпортерів Інститут організовує різні спеціалізовані торговельні ярмарки, семінари, рекламні акції та презентації, організовує поїздки підприємців. Завданням Агентства ІЧЕ в Україні є розвиток і зміцнення економічних і торговельних зав’язків між Італією і Україною та консультуванні компаній, що бажають вийти на італійський ринок.

Під час бесіди в ОРТПП з Тоні Коррадіні  були порушені питання щодо необхідності  активізації ділового співробітництва між Палатою та ІЧЕ після нормалізації  важкої епідеміологічної ситуації в світі, що виникла як наслідок поширення  COVID -19, та зняття карантинних обмежень.

Анонси

Останні новини

Більше новин