Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ТПП УКРАЇНИ ПРЕЗЕНТУВАЛА ІНСТРУМЕНТ ВІДСТЕЖЕННЯ ЗМІН У ДІЛОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ — «БАРОМЕТР БІЗНЕСУ»

17.10.2023

43% підприємців гостро відчувають проблему перевірок бізнесу

Ще 40% компаній взагалі не відчувають проблеми перевірки бізнесу.

17% опитаних підприємців зазначили, що перевірки заважають їм вести бізнес і 4% перевірки навіть допомагають покращити бізнес-процеси.

 

 

 

Такі перші результати виявило експрес-опитування «Барометр бізнесу», яке сьогодні презентували президент ТПП України Геннадій Чижиков та перший віце-президент ТПП України Михайло Непран.

Повні результати дослідження першими отримають підприємці, які взяли участь в опитуванні.

Він наголосив, що «Барометр бізнесу» - інноваційне опитування, яке ТПП організувала за підтримки партнерів – UNDP Ukraine та GIZ.

 

«Надалі ми плануємо щомісяця опитувати підприємців і щоразу першим буде найгарячіше для підприємців питання. На основі відповідей представників компаній, ми зможемо зміцнити голос бізнесу у діалозі з владою й оперативно вирішувати гарячі питання. Вдячний за допомогу у реалізації дослідження нашим партнерам», - сказав Г. Чижиков.

 

 

  

«Барометр бізнесу» є цінним інструментом визначення ділових настроїв бізнесу та каналом зворотного зв’язку, який допоможе формувати єдиний запит до влади.

 

«До перших результатів ми пройшли справжій квест: навчали команду, верифікували актуальну базу компаній-членів ТПП й офіційні Вайбер і тг-канали палати, щоб мати прямий контакт із підприємцями. Дякую кожному, хто знайшов 2 хвилини часу, щоб поділитися своєю думкою зі спільнотою»,-додав М.Непран.

 

 

 

Чат-бот у Viber https://chats.viber.com/uccisurveybot  

Чат-бот у Telegram  https://t.me/uccisurveybot 

Учасники опитування першими отримають результати й зможуть врахувати їх у визначенні бізнес-стратегій на наступні місяці роботи.

«Барометр бізнесу» - це гейміфіковане швидке опитування в зручних для бізнесу каналах Viber та Телеграм для відстеження динаміки змін з розширеним функціоналом щомісячного Гарячого питання та доступу до Гарячої лінії ТПП України.

Проект реалізується в рамках Проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини і здійснюється німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Анонси

Останні новини

Більше новин