Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ТПП УКРАЇНИ ВПЕРШЕ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У САМІТІ ПАЛАТ ІНІЦІАТИВИ ТРЬОХ МОРІВ

24.06.2022

Геннадій Чижиков став почесним гостем саміту Торгово-промислових палат Ініціативи трьох морі

Головний директор «Європалати» Бен Баттерс та президент ТПП Украхни Геннадій Чижиков стали почесними гостями зустрічі торгових палат Three Seas Initiative Business Forum 2022 у Литві 20-22 червня 2022 року.

Захід за участі лідерів палат країн Ініціативи трьох морів (12 країн Балтії, Адріатики та Чорного моря) відбувся в рамках саміту лідерів Тримор’я.

Під час саміту президент України Володимир Зеленський звернувся до учасників із закликом залучити Україну до Ініціативи:

«Україна вперше запрошена до участі в саміті Ініціативи трьох морів сьогодні. Я вдячний. Однак ви ж знаєте: поки триває ця війна, я не можу залишити державу. Тому не можу бути з вами зараз. Але впевнений, що ви можете вже зараз долучити нас до участі в конкретних інфраструктурних проектах. І знайдете статус, який дасть нам змогу брати участь в діяльності вашої Ініціативи».

У відповідь країни-учасниці Ініціативи трьох морів (Тримор’я), створили новий формат партнерства і надали Україні статус партнера-учасника.

Геннадій Чижиков подякував литовським колегам за запрошення ТПП України до регіонального формату Тримор’я та спільну заяву Регіональних Палат і лист політичним лідерам європейських та трансатлантичних партнерів із закликом до активізації зусиль з припинення російської агресії в Україні.

«Залучення до Ініціативи тримор’я поглибить наші зв’язки із сусідніми країнами. Це потужна регіональна інтеграція на економічному рівні, яка відкриває для нас можливість участі в інфраструктурних проектах у сфері енергетики, логістики, наприклад транс'європейському коридорі Via Carpathia, проектах з діджиталізації», - розповів Г. Чижиков.

  

Анонси

Останні новини