Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Центр бізнес-освіти Одеської регіональної торгово-промислової палати

04.09.2020

ЦБО ОРТПП приділяє велику увагу до різноманітних, складних управлінських проблем розвитку малого та середнього бізнесу в Одесі та Одеській області.

 

З часу коли, всі потрапили в умови карантину і треба було переформатуватися та адаптуватись до "нових" правил, Центром бізнес-освіти (ЦБО) було розроблено нову концепцію: "Іноваційно-професійний підхід до бізнесу та програма бізнес-підтримки", а саме, створено три основних онлайн формати для представників бізнес-середовища (модель-БББ):

  • Бізнес-зустріч з підприємцями;
  • Бізнес-діалог (інтерв'ю з провідними фахівцями та лідерами думок);
  • Бізнес-вебінари (максимально корисні з багатьма інструментами, методиками, управлінськими аналізами, які одразу можно протестувати на власному бізнесі).

Загалом було проведено понад десяток зустрічей з консультантами, експертами, тренерами, які були дуже корисними. Надалі ми (команда ЦБО ОРТПП) продовжуємо рух для пошуку та представлення бізнес-порад для кожного бізнесу, щоб допомогти удосконалити, знайти правильні, раціональні, економічно-рентабельні та рішучі бізнес-рішення, щодо продовження залучення нових механізмів для створення сприятливих умов та гідно протистояти викликам 2020.

Наша місія Центру бізнес-освіти ОРТПП - підтримка сталого розвитку МСБ, незважаючи на будь-які бар'єри.

Теги:Бізнес-освіта, МСБ, Вебінари, програми, розвиток

Анонси

Останні новини

Більше новин