Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

В РАМКАХ ПРОЄКТУ «РОЗВИТОК БІЗНЕС СЕКТОРУ УКРАЇНИ» ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ БІЗНЕС-ТУР

23.08.2022

18 серпня стартував проєкт «Розвиток бізнес-сектору України», започаткований Івано-Франківською ТПП за підтримки USAID, до якого долучилася і Одеська регіональна торгово-промислова палата.

В рамках першого бізнес-туру: «Сільськогосподарська обслуговуюча кооперація та органічне сільськогосподарське виробництво» підприємці (близько 40 учасників) з Одеської, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Чернігівської, Полтавської та Донецької областей відвідали Івано-Франківську область.

«Ситуація в країні так чи інакше впливає на нашу діяльність. Бізнес має шукати нові підходи, нові моделі, нові канали збуту. Наше основне завдання – втримати економіку на рівні, бути тилом для країни. Ми готові співпрацювати та бути корисними заради цієї національної мети. Вірю, що такі бізнес тури будуть стимулювати підприємців для цього», -  наголосила керівниця проєкту від Івано-Франківської ТПП Леся Круп’як.

Підприємці відвідали такі локації, як сільськогосподарський виробничий кооператив імені Михайла Грушевського, сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Економ», сімейну ферму Лідії та Андрія Магмети, фермерське господарство «Бест Беррі», фермерське господарство «Тиблевич» та ТзОВ «Гудвеллі Україна». Під час заходу підприємці Рогатинщини ділилися досвідом ведення господарства, аналізували труднощі та ефективні рішення.

22 серпня пройшла  онлайн-зустріч на якій всі учасники туру поділилися враженнями, обговорили нові підходи ведення діяльності в складних для країни умовах та проаналізували можливості для бізнесу.

Нагадуємо, що проєкт реалізовує команда ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

В цілому проєк триватиме пів року та міститиме в собі 9 бізнес-турів.  Наступний відбудеться 2 вересня для представників крафтового виробництв.

Детальніше: https://orcci.odessa.ua/events/forums-and-conferences/biznes-tur-kraftovi-virobnitstva-ta-lokalni-remesla-m-ivano-frankivsk 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси

Останні новини

Більше новин