Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

БІЗНЕС-ТУР «ДЕРЕВООБРОБНА ТА МЕБЛЕВА ПРОМИСЛОВІСТЬ» (м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)

20 жов 2022 08:00-20:00

Запрошуємо підприємців та осіб, які мають намір започаткувати власний бізнес, Одеського регіону долучитись 20 жовтня до бізнес-туру: «Деревообробна та меблева промисловість» в Івано-Франківську область. 

Програма заходу

Місце проведення: м. Івано-Франківськ

Практична частина. 

Період реалізації: 20 жовтня 2022 року 

Опис заходу: виїзди безпосередньо на локації успішних підприємств Івано-Франківщини – кращі практики, спілкування з власниками та персоналом, отримання «інсайдерської» інформації щодо ведення такої діяльності, на чому робити акцент, канали продажів і т д. 

7.30-8.00: реєстрація учасників у холі готелю «Надія»

8.00-8.10: вітальна зустріч з представниками керівництва Івано-Франківської обласної військової адміністрації

8.20: виїзд на локації з відвідуванням: ТОВ «SWISS KRONO» (провідний виробник ламінованих деревостружкових плит, одним з найкращих виробників стільниць та єдиний виробник OСБ/3 для внутрішнього ринку України); ФОП Волошин Р.Б. (виробництво дерев'яної тари, лісопильне та стругальне виробництво; оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням); ПП "БЕВЗУН" (виробництво елітних меблів та продаж через мережу салонів по усій Україні; лісопильне та стругальне виробництво); ПП «Меблі з масиву дуба» (виробництво меблів виключно з масиву деревини, використання художньої ручної роботи –  різьби по дереву); ФОП Семко В. (досвід  роботи – понад 25 років. Спеціалізується на виготовленні меблів, портретів, а також сакральному мистецтві; у вільний від роботи час залюбки бере участь у різьбярських пленерах в Україні та закордоном; переможець конкурсу «Битва різьбярів»).

19.00: вечеря у м. Івано-Франківськ

Онлайн частина: аналіз бізнес-моделі, базових потреб для початку діяльності в сегменті харчової промисловості, бізнес-план: запуск і зростання, можливості для залучення зовнішнього фінансування для такої діяльності

Період реалізації: 24 жовтня 2022 року 

Фінансові умови участі:

1. Проєкт покриває транспортні витрати, але не більше 2000 грн. на одного учасника. Учасники купують квитки та організовують прибуття до Івано-Франківська та в зворотному напрямку самостійно. Кошти відшкодовуватимуться в Івано-Франківську після пред’явлення квитків. Можлива компенсація пального на автомобіль в межах 2000 грн. при пред’явленні чеків на пальне.

2.Проєкт покриває витрати на проживання – 2 доби в готелі «Надія» https://www.nadiyahotel.com/rooms.Якщо учасник бізнес-туру залишається в готелі довше, сплачує за проживання самостійно.

3. Трансфери на підприємства по всій робочій програмі бізнес-туру забезпечують організатори, витрати покриваються проектом.

4. Харчування: 2 сніданки включено у вартість проживання в готелі, обід та вечеря в межах робочої програми забезпечуються організаторами та покриваються проектом.

5. Всі інші витрати: сувеніри, додаткові переїзди, тощо покриваються учасниками туру самостійно.

Посилання для реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchId7sZmNCpcTBLsONR8AVvDQcri466SiqkTyNlnXmScPWag/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Контактна особа ОРТПП: Марія Бринза, тел.: +38 (067) 485 31 61 email: bma@orcci.odessa.ua

Проєкт "Розвиток бізнес-сектору України" реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Детальніше про проєкт:

https://orcci.odessa.ua/press-center/orcci-news/odeska-regionalna-torgovo-promislova-palata-doluchilas-do-realizatsiyi-natsionalnogo-proektu-rozvitok-biznes-sektoru-ukrayini

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин