Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

БІЗНЕС-ТУР: «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ОБСЛУГОВУЮЧА КООПЕРАЦІЯ ТА ОРГАНІЧНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО» (М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)

18 сер 2022 08:00-20:00

В рамках реалізації національного проєкту "Розвиток бізнес-сектору України" запрошуємо підприємців та осіб, які мають намір започаткувати власний бізнес, Одеського регіону долучитись до бізнес-туру: «Сільськогосподарська обслуговуюча кооперація та органічне сільськогосподарське виробництво» в Івано-Франківську область.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Місце проведення: м. Івано-Франківськ

Практична частина

Період реалізації:18 серпня 2022 року

Опис заходу: виїзди безпосередньо на локації успішних підприємств Івано-Франківщини – кращі практики, спілкування з власниками та персоналом, отримання «інсайдерської» інформації щодо ведення такої діяльності, на чому робити акцент, канали продажів і т д.

7.30-8.00: реєстрація учасників у холі готелю «Надія»

8.10-8.20: вітальна зустріч з представниками керівництва Івано-Франківської обласної військової адміністрації

8.30-10.00: переїзд у Івано-Франківський район, Рогатинськаміська територіальна громада, с. Чесники з відвідуванням: СОК «Еком» (виробництво твердих сирів, масла); сімейна ферма Лідії та Андрія Магмет (тваринницька ферма на 20 голів з виробництва молока, обладнана пасовищем з пересувною доїльною установкою, електропастухом, автопоїльнимиустановками для напоювання худоби); СВК імені М. Грушевського (виробництво молока, утримання корів молочного напряму)

13.00-14.30: обід у м. Рогатин

14.30-15.00: переїзд у Івано-Франківський район, Букачівецькатериторіальна громада, з відвідуванням: ФГ «БЕСТ БЕРРІ» (вирощування ягідних культур згідно передових технологій); ФГ «ТОРО» (утримання корів та овецьм’ясних порід).

18.00-19.30: переїзд у м. Івано-Франківськ

19.30: вечеря у м. Івано-Франківськ

Онлайн частина: аналіз бізнес-моделі, базових потреб для початку діяльності в сільськогосподарському сегменті, бізнес-план: запуск і зростання, можливості для залучення зовнішнього фінансування для такої діяльності, представлення франшизи.

Дата та час: 22 серпня, 14.00 год.

Тривалість: 90 хв.

Канал комунікації: Zoom 

Фінансові умови участі:

1. Проєкт покриває транспортні витрати, але не більше 2000 грн. на одного учасника. Учасники купують квитки та організовують прибуття до Івано-Франківська та в зворотному напрямку самостійно.

Кошти відшкодовуватимуться в Івано-Франківську після пред’явлення квитків. Можлива компенсація пального на автомобіль в межах 2000 грн. при пред’явленні чеків на пальне.

2. Проєкт покриває витрати на проживання – 2 доби в готелі «Надія» https://www.nadiyahotel.com/rooms

Якщо учасник бізнес-туру залишається в готелі довше, сплачує за проживання самостійно.

3. Трансфери на підприємства по всій робочій програмі бізнес-туру забезпечують організатори, витрати покриваються проектом.

4. Харчування: 2 сніданки включено у вартість проживання в готелі, обід та вечеря в межах робочої програми забезпечуються організаторами та покриваються проектом.

5. Всі інші витрати: сувеніри, додаткові переїзди, тощо покриваються учасниками туру самостійно.

Посилання для реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchId7sZmNCpcTBLsONR8AVvDQcri466SiqkTyNlnXmScPWag/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Контактна особа ОРТПП:

Марія Бринза, тел.: +38 (067) 485 31 61; e-mail: bma@orcci.odessa.ua

Проєкт "Розвиток бізнес-сектору України" реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Детальніше про проєкт:

https://orcci.odessa.ua/press-center/orcci-news/odeska-regionalna-torgovo-promislova-palata-doluchilas-do-realizatsiyi-natsionalnogo-proektu-rozvitok-biznes-sektoru-ukrayini

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин