Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

БІЗНЕС-ТУР: «ВЕЛИКІ ПІДПРИЄМСТВА» (М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)

11 жов 2022 08:00-19:00

 

Запрошуємо підприємців та осіб, які мають намір започаткувати власний бізнес, Одеського регіону долучитись 11 жовтня до бізнес-туру: «Великі підприємства» в Івано-Франківську область. 

Місце проведення: м. Івано-Франківськ 

Практична частина.

Період реалізації: 11 жовтня 2022 року

Опис заходу:виїзди безпосередньо на локації успішних підприємств Івано-Франківщини – кращі практики, спілкування з власниками та персоналом, отримання «інсайдерської» інформації щодо ведення такої діяльності, на чому робити акцент, канали продажів і т д.

8.00-8.30: реєстрація учасників у холі готелю «Надія»

8.30-8.40: вітальна зустріч з представниками керівництва Івано-Франківської обласної військової адміністрації

8.45-9.00: виїзд на локації з відвідуванням: ПрАТ «Івано-Франківськцемент» (високотехнологічний потужний комплекс виробництва будівельних матеріалів, єдині вітчизняні виробники безазбестових (волокнисто-цементних) шиферних листів; один з найбільших виробників цементу в Україні); Державне підприємство «Виробниче об'єднання  «КАРПАТИ» (виробництво електричного й електронного устаткування для автотранспортних засобів (кабельно-провідникової продукції); підприємство належить до категорії А та Б, як найкращий в класифікації серед постачальників комплектуючих до автомобільної галузі; серед кінцевих замовників світові концерни-автовиробники Daimler AG (автомобілі Mercedes-Benz A class), Volkswagen AG (автомобілі Audi Q7 та Volkswagen) та Porsche).

13.30-14.30: обід у м. Івано-Франківськ  з відвідуванням: ТДВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ» (ТМ «ЦАР ХЛІБ) (постійна модернізація технологічного обладнання та розширення асортименту своєї продукції; найбільше підприємство з виробництва хліба і хлібобулочних виробів у Івано-Франківській області; єдине підприємство, яке виробляє соціально важливі види хліба); ТОВ "ІНТЕЛКОМ" (ТМ «ТЕХНОК») (одна із провідних компаній у сфері виробництва дитячих пластмасових іграшок в Україні, продукція якої експортується до Канади, США, майже усіх країн ЄС, Грузії, Азербайджану та відповідає всім європейським та світовим стандартам).

19.00: вечеря у м. Івано-Франківськ

Онлайн частина: аналіз бізнес-моделі, базових потреб для початку діяльності в сегменті харчової промисловості, бізнес-план: запуск і зростання, можливості для залучення зовнішнього фінансування для такої діяльності

Період реалізації: 17 жовтня 2022 року

Фінансові умови участі:

1. Проєкт покриває транспортні витрати, але не більше 2000 грн. на одного учасника. Учасники купують квитки та організовують прибуття до Івано-Франківська та в зворотному напрямку самостійно.

Кошти відшкодовуватимуться в Івано-Франківську після пред’явлення квитків. Можлива компенсація пального на автомобіль в межах 2000 грн. при пред’явленні чеків на пальне.

2.Проєкт покриває витрати на проживання – 2 доби в готелі «Надія» https://www.nadiyahotel.com/rooms. Якщо учасник бізнес-туру залишається в готелі довше, сплачує за проживання самостійно.

3.Трансфери на підприємства по всій робочій програмі бізнес-туру забезпечують організатори, витрати покриваються проектом. 

4. Харчування: 2 сніданки включено у вартість проживання в готелі, обід та вечеря в межах робочої програми забезпечуються організаторами та покриваються проектом. 

5. Всі інші витрати: сувеніри, додаткові переїзди, тощо покриваються учасниками туру самостійно.

Посилання для реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchId7sZmNCpcTBLsONR8AVvDQcri466SiqkTyNlnXmScPWag/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Контактна особа ОРТПП: Марія Бринза, тел.: +38 (067) 485 31 61 email: bma@orcci.odessa.ua

Проєкт "Розвиток бізнес-сектору України" реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Детальніше про проєкт:

https://orcci.odessa.ua/press-center/orcci-news/odeska-regionalna-torgovo-promislova-palata-doluchilas-do-realizatsiyi-natsionalnogo-proektu-rozvitok-biznes-sektoru-ukrayini

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини